Lunna памучна перница

499 ден

Перницата Lunna овозможува чувство на мекост и удобност, со 100% памучна надворешност.
Исполнета со полиестерски влакна кој ви нуди удобност при спиењето.
Перницата Lunna 100% Памук е вистински избор за Вас доколку преферирате перници со класичен облик.
Перницата е перлива на 40°C.
Една третина од нашиот живот поминуваме во спиење. Нека вашиот сон биде безгрижен и цврст со висококвалитетната перницата Lunna 100% Памук. Перницата овозможува чувство на мекост и удобност, со 100% памучна надворешност.

Сите материјали од кои е направена Lunna перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

180 на залиха

Дополнителни информации

Димензии 50 x 70cm
Состав

Навлака: 100% Памук
Внатрешност: Полиестер

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Lunna памучна перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *