Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Blue line перница

299,00 ден.
Достапно

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Доколку сте во потрага по перница која нуди соодветна поддршка на вратот, главата и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето, вистинското решение е перницата Blue line. Перницата има форма која овозможува непрекината циркулација на воздухот во текот на ноќта. 

Опис на производот

  • Висина - Ниска
  • Димензии - 50cm x 70cm
  • Изработка - Материјалите од кои е направена оваа перница се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира безбедна употреба на производот при допир
  • Полнеж - 700 грама
  • Боја - бела со украсна сина трака
  • Одржување - Лесно се пере и суши

Состав

  • Навлака - 100% Микрофибер со кој се гарантира мекост и долготрајност на материјалот после повеќе перења
  • Внатрешност- Полиестер 100% 
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Blue line перница
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.