Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Канс Класик перница

899,00 ден.
Достапно

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Уникатниот облик на перницата овозможува совршена прилагодливост на главата и вратот без разлика на позицијата на спиење. Оригиналната патентирана технологија на перфорирана надворешна обвивка овозможува оптимален проток на воздух  и свежина во текот на ноќта. 

Опис на производот

 

  • Висина - висока
  • Димензии - 50сm х 70сm
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека нема да предизвикаат никакви алергии; извонредната  навлака со “Cool sense” дизајн гарантира одржување на константна телесна температура во текот на спиењето
  • Боја - бела 

Состав

  • Навлака - 100% ткаен микрофибер
  • Внатрешност- блок од перфорирана мемори пена и силиконски топчест фибер
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Канс Класик перница
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.