Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Перниче за колена и нозе

339,00 ден. 399,00 ден.
Достапно

Овој производ има лимитирана количина

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Перницата за исправање на контурата, е најдобрата перница за нозе за оние кои бараат олеснување, бидејќи перницата удобно ги поддржува вашите нозе и колена за да обезбеди правилно усогласување, и позиционирање за време на спиењето, за да ги елиминирате тие болни точки на притисок.

 

Опис на производот

  • Димензии - 28х28х10
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии 
  • Боја - бела
  • Одржување - перење на навлаката машина на 40º C

Состав

  • Надворешност: 100% Микрофибер со кој се гарантира мекост и долготрајност на материјалот после повеќе перења.
  • Внатрешност: 100% Сунгер

Рецензии

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Перниче за колена и нозе
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.