-40%

Baloon Перница

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 Рецензија)

500 ден 299 ден

 

Барате повисока потпора за вашиот врат и глава додека спиете, а воедно сакате нежен допир од памук на вашето лице?
– За вас имаме одличен предлог, тоа е нашата памучна перница. Навлаката од која е изработена перницата е високо квалитетен памук, кој обезбедува чувство на нежен допир.

Полнежот на памучната перница е направен од силиконски топчест фибер кој со својот голем волумен и слободно движење во пределот на перницата се приспособуваат врз глават и вратот. Силиконските топчести полиестерски влакна  не дозволуваат размножување на бактерии.

Материјалите од кои е направена памучната перницата се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира безбедна употреба на производот при допир..

 

124 на залиха

Дополнителни информации

Димензии

Состав

Материјал: 100% Памук
Внатрешност: 100% Силиконски полиестерски топчести влакна

Полнеж:

650 грама

1 review for Baloon Перница

  1. Rated 5 out of 5

    Розета

    Супер е. Ептен задоволна од квалитетот. А исто така и од брзата достава.

Напишете рецезија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *