Бесплатна достава на сите нарачки над 3000 денари.

Balloon перница

299,00 ден. 500,00 ден.
Достапно
Барате повисока потпора за вашиот врат и глава додека спиете, а воедно сакате нежен допир од памук на вашето лице? – За вас имаме одличен предлог, тоа е нашата памучна перница. Навлаката од која е изработена перницата е високо квалитетен памук, кој обезбедува чувство на нежен допир. Полнежот на памучната перница е направен од силиконски топчест фибер кој со својот голем волумен и слободно движење во пределот на перницата се приспособуваат врз глават и вратот. Силиконските топчести полиестерски влакна не дозволуваат размножување на бактерии. Материјалите од кои е направена памучната перницата се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира безбедна употреба на производот при допир..
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Balloon перница
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.