Бесплатна достава на сите нарачки над 3000 денари.

Carbon перница

289,00 ден. 450,00 ден.
Достапно
Доколку сте во потрага по висока и потврда подлога за вратот и главата, најдоброто решение е карбонската перница.  Навлаката на перницата е изработена од ткаен микрофибер кој во својата конструкција содржи  карбонски влакна кои го намалуваат електрицитетот, овозможуваат порелаксиран сон и  заштитуваат од непријатен мирис и прашина. Навлаката има патент и истата се пери на 40º C . Материјалите од кои е направена оваа перница се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира безбедна употреба на производот. Димензии: 50cm x 70cm Состав: Навлака- 99% Полиестер , 1% Карбон Внатрешност- 100% Полиестер Полнеж: 700 грама
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Carbon перница
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.