Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Carbon перница

499,00 ден.
Достапно

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Доколку сте во потрага по висока и мека подлога за вратот и главата, најдоброто решение е карбонската перница. 

Опис на производот

  • Висина - висока
  • Димензии - 50cm x 70cm
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција за безбедна употреба на производот
  • Полнеж - 700 грама
  • Боја - бела
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • Навлака - 99% Полиестер , 1% Карбон (карбонски влакна кои го намалуваат електрицитетот, овозможуваат порелаксиран сон и  заштитуваат од непријатен мирис и прашина)
  • Внатрешност- Полиестер 100% 
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Carbon перница
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.