-11%

RANFORCE – ДЕТСКИ ПАМУЧНИ ПОСТЕЛНИНИ

1.350 ден 1.199 ден

Децата го заслужуваат само најдоброто, овозможете им мека, памучна постелнина од најквалитетните материјали. Направете им го местотото на спиење удобно катче на безгрижен и мирен сон.  Дозволете им да уживаат во мекоста и удобноста,а воедно и да се радуваат на интересните дезени.

Материјалите од кои се изработени детските постелнини се од најквалитетен 100% памук, го пропушаат воздухот и не му дозволува на  телото да се поти додека спиете. Постелнината овозможува да се чувствувате свежо и пријатно за време на вашиот сон.

Clear

Дополнителни информации

Модел

, , , , ,

Материјал:

Ranforce 100% Памук

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “RANFORCE – ДЕТСКИ ПАМУЧНИ ПОСТЕЛНИНИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *