-8%

RANFORCE ПАМУЧНИ ДУПЛИ ПОСТЕЛНИНИ

1.999 ден 1.849 ден

Дозволете да ја освежиме вашата спална со постелнини изработени од најквалитетен памук.
Сомниа Шоп ви ги нуди постелнините од Ranforce памук кој што ќе и овозможи на вашата кожа да ja почувствува мекоста и нежноста на памукот.
Постелнините се достапни во различни бои и дезени. Секој сет е составен од 1 јорганска навлака со димензија 200x200cm, две навлаки за перници 50x70cm и  долен чаршав за душек со димензија 220x240cm.
Материјалите од кои се изработени постелнините се од  најквалитетен 100% памук, го пропушаат воздухот и не му даваат на вашето тело да се поти додека спиете. Постелнината ви овозможува да се чувствувате свежо и пријатно за време на вашиот сон.
Материјалите од кои што е направена постелнината се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира дека нема да предизвикаат никакви алергии.
Постелнината може да се пере на 40oC.

Clear

Дополнителни информации

Модел

, , , , , , ,

Димензии

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “RANFORCE ПАМУЧНИ ДУПЛИ ПОСТЕЛНИНИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *