Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Ranforce - Дупли постелнини

Цена од 1.999,00 ден.
Достапно
Само %1 останати
Дозволете да ја освежиме вашата спална со постелнини изработени од најквалитетен памук. Сомниа Шоп ви ги нуди постелнините од Ranforce памук кој што ќе и овозможи на вашата кожа да ja почувствува мекоста и нежноста на памукот. Постелнините се достапни во различни бои и дезени. Секој сет е составен од 1 јорганска навлака со димензија 200x200cm, две навлаки за перници 50x70cm и долен чаршав за душек со димензија 220x240cm. Материјалите од кои се изработени постелнините се од најквалитетен 100% памук, го пропушаат воздухот и не му даваат на вашето тело да се поти додека спиете. Постелнината ви овозможува да се чувствувате свежо и пријатно за време на вашиот сон. Материјалите од кои што е направена постелнината се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира дека нема да предизвикаат никакви алергии. Постелнината може да се пере на 40 C.
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Ranforce - Дупли постелнини
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.