-17%

Snorban перница

599 ден 499 ден

Snorban медицинската перница е антиалергиски и медицински производ кој помага во намалување на ‘рчењето..
Snorban перницата ќе ви овозможи да спиете мирно и во природна позиција. Употребувајќи го иновативниот дизајн, перницата е тестирана и призната интернационално. Кај испитаниците покажало дека 82% од нив имаат подобрување.
Обликуваниот дел од сунгер во внатрешноста на перницата им дозволува на вратот, главата и телото да имаат правилно држење.

Snorban перницата може да се пере во машина на 40°C, без центрифуга.
Материјалите од кои е направена Green Tea перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира безбедна употреба на производот.

100 на залиха

Дополнителни информации

Димензии 50 x 70cm
Состав

Материјал: 100% Полиестер
Полнење: 100% Полиестер + обликуван сунгер

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Snorban перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *