Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Перница со пердуви

1.399,00 ден.
Достапно

СУПЕРИОРНА ПОТПОРА ЗА ВАШАТА ГЛАВА

SOMNIA ПЕРНИЦА СО ПЕРДУВИ

Искусете го повторно квалитетот на долготрајната перница со пердуви. Традиција која е докажана и сеуште го држи врвот.


Пердуви кои даваат цврстина и нежност:

Перницата со пердуви дава елегантен изглед на вашата спална соба, додека материјалите од кои е изработена обезбедуваат долг „животен век“ за разлика од сите останати перници.

Полнежот од пердуви нуди поддршка која одговара на сите позиции на спиење, додека навлаката изработена од најквалитетниот памук дава мек допир со лицето.

Супериорна потпора за вашата глава, подржан од традиционалниот квалитет на пердувите

Навлаката е исклучително мека и нежна на допир, изработена од најквалитетниот памук на пазарот, составен од поголема густина со што нуди долготрајност која е незаменлива со ни еден друг материјал.

Една од ретките прирдни „органски“ перници која ќе ви обезбеди релаксиран сон. Чист состав од висококвалитетен памук и гускини пердуви кои го негуваат вашето лице и тело со нежност и удобност.

Технички спецификации и карактеристики:
Димензија: 50х70
Навлака: 100% памук
Полнеж: 100% гускини пердуви - 1.100гр

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Перница со пердуви
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.