Бесплатна достава на сите нарачки над 3000 денари.

4 Seasons јорган

Цена од 899,00 ден. Регуларна Цена 899,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

Овој производ има лимитирана количина

Јорганот за 4 сезони е составен од два јоргански панели со различна тежина кои се лесно прилагодливи според вашите потреби. Двата јоргани можат да се користат заедно или одделно. Поединечните панели се со различна дебелина, полесниот панел е со 200g/m² и е соодветен за летниот период а подебелиот е со 300g/m² и одговара за пролетниот и есенскиот период. Поврзете ги двата панели со пластичните дрикери и добивате топол јорган за зимскиот период. Јорганот може да се пере во машина на 40°C. Сите материјали од кои е направен 4 сезонскиот јорган се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Состав:
- Навлака: 100% Микрофибер
- Внатрешност: 100% Полиестер

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:4 Seasons јорган
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.