Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Бебешко перниче

150,00 ден. 300,00 ден.
Достапно

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Овозможете му на Вашето бебе нежна обвивка која истовремено ќе овозможи температурна регулација. 

Опис на производот

  • Висина - ниска
  • Димензии - 40cm x 60cm
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии и се обезбедува одржливост на здравјето и правилниот разој на бебето
  • Боја - бела 
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • Навлака - 100% Памук за регулирање на температурата
  • Внатрешност- Полиестер - познат по својата издржливост и му дава својства на лесно одржување на перничето
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Бебешко перниче
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.