Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Божиќни јоргани

Цена од 975,00 ден. Регуларна Цена 1.299,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

Овој производ има лимитирана количина


Впуштете се во празничната магија со нашите божиќни јоргани. Уживајте во удобност со 100% премиум памук, достапен во три празнични бои. Завиткајте се во радост и стил за највеселата сезона досега!

 

Опис на производот

 • Димензии - 140x200
 • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии
 • Полнеж - 350гр на м2
 • Боја - зелена, црвена и сина
 • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

 • Навлака - 100% памук
 • Внатрешност - 100% Полиестерски влакна - волумен и мекост

Рецензии

 1. pofalĺba
  Квалитет
  100%
  Вредност
  100%
  Цена
  100%
  vredno parce !

  Рецензија од

  Posted on

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Божиќни јоргани
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.