Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Bubble комплет

Цена од 999,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

Овој производ има лимитирана количина

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Kомбинација на принтани кругови кои ќе бидат совршено декоративно надополнување во вашата спална соба. Перницата е идеална за спиење во сите позиции. Bubble сетот вклучува единечен јорган и една перница или дупли јорган со две перници. 

Опис на производот

  • Димензии - 200х200/220х240
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гарантира безбедна употреба при допир со кожата
  • Боја - бела со шарени кругови
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • Навлака - 100% Микрофибер 
  • Внатрешност - Полиестер 100% (полиестерски влакна кои нудат распоредување на тежината)

 

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Bubble комплет
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.