Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Carbon јорган

Цена од 800,00 ден. Регуларна Цена 990,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

Магичен пролетен јорган

SOMNIA КАРБОН ЈОРГАН

Carbon јорганот е уникатно и иновативно решение за најпријатните ноќи кое е комбинација на удобност и практичност со врвна технологија.


Карбонски антистатички конци:

Ова може да биде особено корисно за луѓето кои живеат во суви или статични средини, бидејќи може да помогне да се намали непријатноста и иритацијата при спиење. 

Она што навистина го издвојува јорганот е неговата текстура со карбонските конци, која не само што е естетски пријатна, туку и спречува таложење на статички електирицтет на површината на јорганот.

Идеалниот пролетен јорган со совршени карактеристики

Неговото полиестерско полнење од 300 gsm ја обезбедува вистинската количина на топлина и изолација за пролетното/есенското време, додека навлаката од микрофибер додава дополнителен слој на мекост и удобност.

Фантастичен избор за секој што бара удобно, практично и технолошки напредно решение за постелнина. Додека антистатички својства и способностите за регулација на температурата обезбедуваат помирен и подмладувачки ноќен сон.

Технички спецификации и карактеристики:
Димензија: 140x200 / 200x200 / 220x240

Материјал: 99% микрофибер / 1% карбон
Полнеж: 100% полиестер

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Carbon јорган
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.