Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Comfort перница

656,00 ден. 1.088,00 ден.
Достапно

Овој производ има лимитирана количина

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Луксузна перница составена од повеќе сегменти како би ги исполнила Вашите потреби.
Ултра нежен допир на 100% памучна навлака е првиот впечаток кој ќе го добиете. Нејзината софистицираност продолжува со мрежестиот ѕид.

Опис на производот

  • Висина - средно-ниска
  • Димензии - 50cm x 70cm
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека нема да предизвикаат никакви алергии; мрежест ѕид чија улога е перницата да го пропушта воздухот, да циркулира низ перницата - карактеристика која допринесува до брзо губење на миризбата и уништување на бактерии и токсини
  • Полнеж - 650 грама
  • Боја - бела со 2 украсни сиви и црвени ленти (пајпинг)

Состав

  • Навлака - 100% Памук
  • Внатрешност- Полиестер 100% 

Рецензии

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Comfort перница
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.