Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Cumulus перница

699,00 ден.
Достапно

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Кумулус перницата  е луксузна, богато наполнета, двострана перница.Перницата има две комори со различен тип на полнеж, што резултира со две различни страни на перницата за различно чувство на удобност. 

Опис на производот

  • Висина - Средна
  • Изработка - Материјалите од кои е направена оваа перница се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира безбедна употреба на производот
  • Боја - бела

Состав

  • Навлака - Нежен и ултра луксузен 100% памучен материјал
  • Внатрешност- Две комори со различен тип на полнеж: Првата страна има мали коцки на површината, наполнети со силиконизиран полиестер во форма на топчиња - овозможува флексибилност, но и меко чувство, како површината на кумулус облаците. Втората страна има комора каде што се наоѓа внатрешна перница исполнета со мешавина на топчиња од полиестерски влакна и трошки од мемори пена.
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Cumulus перница
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.