Бесплатна достава на сите нарачки над 3000 денари.

Darcy ќебенца

Цена од 699,00 ден.
Достапно
Само %1 останати
Меко и пријатно ќебе  изработено од 60% памук, 20% полиестер и 20% акрил . Урбаниот стил на ќебињата овозможува истите да послужат како декоративен додаток во вашиот дом, а воедно и да го разубават просторот во кој го поминувате времето за опуштање. Чувствувајте се топло и пријатно во секој момент и уживајте во ладните денови. Ќебенцата  се перат во машина на 40°C. Сите материјали од кои истите се изработени се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот е безбеден за употреба при допир со кожата.
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Darcy ќебенца
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.