Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Детски памучни постелнини

Цена од 1.350,00 ден.
Достапно
Само %1 останати
Децата го заслужуваат само најдоброто, овозможете им мека, памучна постелнина од најквалитетните материјали. Направете им го местотото на спиење удобно катче на безгрижен и мирен сон.  Дозволете им да уживаат во мекоста и удобноста,а воедно и да се радуваат на интересните дезени. Материјалите од кои се изработени детските постелнини се од 100% памук, го пропушаат воздухот и не му дозволува на  телото да се поти.  Истите имаат  Oeko-Tex® сертификат, што гарантира безбедна употреба на самиот производ. Постелнината содржи 1 навлака за перница  50 х 70 cm, 1 јорганска навлака со димензија 150 х 220 cm и долен чаршав за јога со димензија 150 х 220 cm. Постелнината може да се пере на 40oC .
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Детски памучни постелнини
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.