Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Febreze заштитник

Цена од 400,00 ден. Регуларна Цена 400,00 ден.
Достапно
Само %1 останати


Febreze е мека и удобна подлога за спиење со која покрај удобност и заштита на вашиот душек добивате одлична терморегулациона прекривка која истовремино ги елиминира непријатните мириси со помош на технологијата OdorClear од Febreze третманот. Секој мирис што го мирисате е всушност комплексен мал пакет молекули – поканети или не тие летаат низ вашите простории. Додека другите третмани ги маскираат мирисите, Febreze третманот директно ја чисти непријатната миризба со помош на технологијата OdorClear – најдобрата формула за отстранување непријатен мирис во последните 18 години.  

Oпис на производот

  • Димензии - 90х200/160х200/180х200
  • Боја - белa

 

Состав

  • Oбвивка -  100% полиестер
  • Внатрешност - 100% полиестер

 

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Febreze заштитник
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.