Бесплатна достава на сите нарачки над 3000 денари.

Green Tea перница

299,00 ден. 370,00 ден.
Достапно

Донесете ја свежината на природата во вашата спална соба и овозможете си ароматерапија додека спиете со Green Tea перницата која е третирана со екстрат од зелен чај. Ароматите од Green Tea перницата се ослободуваат со топлината на главата а истовремено имате крвна циркулаторна стимулација на главата, меридијаните на вратот и акупунктурните точки. Со подобрената циркулација на крвта се стимулира работата на органите. Штепованата обвивка гарантира одржување на совршена температура во текот на спиењето а и чувство на нежност и мекост.Перницата е исполнета со силиконизиран топчест фибер. Green Tea перницата може да се пере во машина на 40°C. Материјалите од кои е направена Green Tea перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира безбедна употреба на производот. Тежина: 0.5 кг Димензии: 50cm x 70cm Состав: Навлака- Полиестер Внатрешност- Силиконизиран топчест фибер

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Green Tea перница
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.