Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Green tea заштитник

Цена од 339,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Донесете ја свежината на природата во вашата спална соба и овозможете си ароматерапија додека спиете со Green Tea заштитникот кој е третиран со екстрат од зелен чај. Овој заштитник е мека и удобна подлога за спиење со која покрај удобност и заштита на вашиот душек добивате одлична терморегулациона прекривка која истовремино овозможува порелаксиран сон благодарение на третманот од зелен чај. 

Опис на производот

  • Димензии - 90x200/140x200/160x200/180x200
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии
  • Боја - бела
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • Навлака - 100% Микрофибер третиран со зелен чај
  • Внатрешност - 100% Полиестер

 

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Green tea заштитник
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.