Бесплатна достава на сите нарачки над 3000 денари.

Happy Valentine’s day – Памучни перничиња

Цена од 256,00 ден. Регуларна Цена 399,00 ден.
Достапно
Само %1 останати
Среќен Валентин! Денес, времето и љубовта се највредните нешта. Затоа Ние се погриживме да Ви заштедиме малку време и да придонесеме за вашата љубов да биде повеќе исполента и овековечена со еден од најубави подароци за денот на вљубените. Сомниа Шоп ви ги претставува нашите нови перничиња со љубовни принтови во пресрет на денот на Љубовта. Подарете совршен подарок, надополнет со љубов и внимание!! Сомниа Шоп ви ги нуди перничињата со љубовен принт, со високо ниво на квалитет. Димензијата на перничињата е 50x50cm. Материјалот од кој е изработена навлаката од перничињата е 100% памук, со висок степен на квалитет поради големиот број на памучни конци кои се употребени во неговата конструкција. Навлаката има свој специфичен принт, во духот на Денот на Љубовта. Рабовите на перничињата се украсени со црвена сатенска врвка, за побогат изглед. Перничињата ги имаме во 4 различни дезени. Полнежот на перничињата е изработен од полиестерски топчести влакна кои лесно се распоредуваат низ внатрешноста на перничињата. Сите материјалите од кои се изработени перничињата се со Oeko-Tex сертификат, кој гарантира дека нема да предизвикаат никаква алергија кај Вас и вашите најмили. Перничињата може да се перат на 40°C. Димензии: 50cm x 50cm Состав: Навлака- 100% Памук Downproof Полнеж- Полиестер
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Happy Valentine’s day – Памучни перничиња
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.