Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

He & She premium перница

Цена од 299,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Дали барате комбинација од убавина, удобност и квалитет? Ние Ви ја препорачуваме He & She premium перница. 

Опис на производот

  • Висина - ниска
  • Димензии - 50cm x 70cm
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии
  • Полнеж - 650 грама
  • Боја - бела со украсен детал на ивицата

Состав

  • Навлака - 100% полиестерски ткаени влакна што и дава поголем волумен и поголема мекост на самата перница
  • Внатрешност- Полиестерски влакна кои лесно се распоредуваат низ перницата и даваат мека и удобна потпора на вашиот врат и главата
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:He & She premium перница
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.