Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Јоргански навлаки

Цена од 849,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

Овој производ има лимитирана количина


Дозволете да ја освежиме вашата спална соба со прекривки за јорган изработени од најквалитетен памук. Нежни на допир. Лесно се перат и сушат. Долготрајна и со постојани бои. 

Опис на производот

  • Димензии - 220х240
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии - не предизвикува алергиски реакции
  • Боја - Cream 
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • Навлака - Памук
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Јоргански навлаки
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.