Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Comfo јорган

Цена од 499,00 ден.
Достапно
Само %1 останати


Комфо јорганот е идеален јорган за пролетниот и есенскиот период од годината. Јорганот ја одржува и регулира топлината на вашето тело во пролетен и есенски период. 

Опис на производот

  • Димензии - 140x200/200х200/220х240
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии
  • Боја - бела
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • Навлака - 100% Микрофибер 
  • Внатрешност - 100 %Полиестер
  • Полнеж - 350гр
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Comfo јорган
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.