Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Koni summer комплети

Цена од 540,00 ден. Регуларна Цена 599,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

Овој производ има лимитирана количина

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Разубавете ја вашата спална соба со КОНИ летниот комплет, кој истовремено ја носи удобноста во вашата спална. Јорганот Ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста на материјалот од кој е изработен истиот, додека пак перницата е идеална за спиење во сите позиции. Универзалноста на боите даваат можност за комбинирање и во детските соби. Наменет за летниот период. 

Опис на производот

  • Димензии - 140х200/200х200
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гарантира безбедна употреба на производот при допир со кожата.
  • Боја - црна и сива
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • Навлака - 100% Микрофибер
  • Внатрешност - Полиестер 100% (полиестерски влакна кои нудат распоредување на тежината.)

 

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Koni summer комплети
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.