Бесплатна достава на сите нарачки над 3000 денари.

Crystal јорган

Цена од 699,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

Дали барате соодветен јорган за есенскиот и зимскиот период? Нашиот бел микрофиберски јорган со високо ниво на полнеж е совршен за вас. Материјалот од кој е изработен јорганот е 100% микрофибер кој овозможува јорганот да биде лесен и мошне мек. Полнежот на микрофиберскиот јорган е од полиестерски влакна со полнеж од 500 грама на метар квадратен, со што се добива идеална терморегулација за есенски и зимски период. Затворањето на јорганот е направено со истиот микрофиберски материјал кој е искористен за лицето и позадината на јорганот, што го збогатува неговиот изглед уште повеќе. Материјалите од кои се направени принтаните јоргани се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира дека нема да предизвикаат никакви алергии. Јорганот може да се пере на 40oC.

 

Состав: Материјал - 100% полиестер

Внатрешност - 100% полиестер

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Crystal јорган
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.