Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Квилтани водоотпорни заштитници

Цена од 289,00 ден.
Достапно
Само %1 останати


Квилтаниот водотпорен заштитник за душек е изработен од микрофибер и е исполнет со полиестерски влакна. Го заштитува душекот од разни течности и дамки, а воедно го продолжува и животниот век на душекот. На четирите агли на заштитникот се поставени ластици за полесно прицврстување. 

Опис на производот

  • Димензии - 90х200/160х200/180x200/200х200
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии
  • Боја - бела
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • Обвивка - 100% Микрофибер 
  • Внатрешност - Полиестер

 

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Квилтани водоотпорни заштитници
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.