Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Larissa перница

339,00 ден.
Достапно

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Материјалот од кој е изработена обвивката на перницата е 100% памук. Перницата Larissa овозможува соодветна потпора на вашиот врат и глава додека спиете и го носи природниот допир на памукот до Вас. 

Опис на производот

  • Висина - средна/ниска
  • Димензии - 50cm x 70cm
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира безбедна употреба на производот при допир
  • Полнеж - 600 грама
  • Боја - бела со украсна зелена врвца
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • Навлака - 100% Памук
  • Внатрешност- Полиестер (полиестерски силиконски топчести влакна кои ви нудат постојан волумен на перницата, како и удобност и мекост при спиењето во сите позиции)
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Larissa перница
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.