Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Lunna заштитник

Цена од 399,00 ден. Регуларна Цена 499,00 ден.
Достапно
Само %1 останати


Мека и удобна подлога за спиење со која покрај удобност и заштита на вашиот душек добивате и одлична терморегулација. Сомниа заштитникот за душек е изработен од 100% Памук кој му дозволува голема дишливост на вашето тело додека спиете. На четирите агли на заштитникот се поставени ластици за полесно прицврстување. 

Опис на производот

  • Димензии - 90х200/140x200/160х200/180х200
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии
  • Полнеж - 170гр/м2
  • Боја - бела
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • Oбвивка - 100% Памук
  • Внатрешност - 100% Полиестер

 

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Lunna заштитник
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.