Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Новогодишни украсни перничиња

Цена од 230,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Новогодишни и божиќни перничиња. Дозволете да ја донесеме божиќната магија и во вашиот дом !!  Навлаката има свој специфичен принт, во духот на предновогодишните и божиќните празници. Сомниа Шоп Ви нуди Божиќна атмосфера,дух и расположение во вашиот Дом.

Опис на производот

  • Висина - ниска
  • Димензии - 50cm x 50cm
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека нема да предизвикаат никакви алергии кај вас и вашите најмили
  • Боја - бела со 4 различни дезени на принт
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • Навлака - 100% Памук со висок квалитет поради големиот број на памучни конци кои се употребени во неговата конструкција
  • Внатрешност - Полиестерски топчести влакна кои лесно се распоредуваат низ внатрешноста на перничињата
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Новогодишни украсни перничиња
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.