Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Памучни ќебенца

Цена од 599,00 ден. Регуларна Цена 749,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Урбаниот стил на ќебињата овозможува истите да послужат како декоративен додаток во вашиот дом, а воедно и да го разубават просторот во кој го поминувате времето за опуштање. Чувствувајте се топло и пријатно во секој момент и уживајте во ладните денови. 

Опис на производот

  • Димензии: 140х180 + 10 cm реси од двете страни
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии 
  • Боја - кремаста
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • 50% памук, 30% полиестер и 20% акрил
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Памучни ќебенца
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.