Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Памучни крпи

Цена од 80,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Додадете стил и изберете го најдоброто за Вашата бања и семејство. Памучните крпи се изработени од 100%  памук кој нуди мекост при допир, висока моќ на впивање и брзо сушење. Достапни се во 3 бои и различни димензии.  

Опис на производот

  • Димензии - 30х50/50х70/70х140
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии при допир со кожата
  • Боја - кремаста, кафена, сива

Состав

  • 100% Памук
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Памучни крпи
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.