Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Памучни постелнини

Цена од 1.299,00 ден.
Достапно
Само %1 останати
Време е за нов изглед на Вашата спална соба! Сомниа Шоп ви ги нуди постелнините од најквалитетен памук кој што ќе и овозможи на вашата кожа да ja почувствува мекоста и нежноста на истиот. Единечниот сет на Сомниа Шоп може да го пронајдете во различни бои и дезени. Составен е од 1 јорганска навлака со димензија 140х200cm, една навлака за перница 50x70cm, и долен чаршав за душек со димензија 150x220cm. Дуплиот сет, исто така може да се пронајде во различни бои и дезени. Составен е од 1 јорганска навлака со димензија 200x200cm, две навлаки за перници 50x70cm и долен чаршав за душек со димензија 220x240cm. Материјалите од кои се изработени постелнините се од најквалитетен 100% памук, го пропушаат воздухот и не му даваат на вашето тело да се поти додека спиете. Постелнината ви овозможува да се чувствувате свежо и пријатно за време на вашиот сон. Материјалите од кои што е направена постелнината се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира дека нема да предизвикаат никакви алергии. Постелнината може да се пере на 40oC
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Памучни постелнини
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.