Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Paw Patrol Детски постелнини

Цена од 1.399,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Децата го заслужуваат само најдоброто, затоа овозможете им мека, памучна постелнина од најквалитетните материјали. Направете им го местотото на спиење удобно катче на безгрижен и мирен сон. Дозволете им да уживаат во мекоста и удобноста, а воедно и да се радуваат на интересните дезени.

Опис на производот

 • Димензии - јорганска навлака:150x220см, навлака за перница:50х70см, долен чаршав за душек:150х220см
 • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии 
 • Боја - достапни повеќе различни дезени
 • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

 • 100% памук - го пропушаат воздухот и не му даваат на вашето тело да се поти додека спиете.

Рецензии

 1. Постелнини Патролни шепи
  Квалитет
  100%
  Вредност
  100%
  Цена
  100%
  Дизајнот на постелнината е автентичен како на фотографиите, а материјалот е со одличен квалитет!

  Рецензија од

  Posted on

 2. Прекрасни
  Квалитет
  100%
  Вредност
  100%
  Цена
  100%
  Преубави

  Рецензија од

  Posted on

 3. Преубави и квалитетни детски постелнини
  Квалитет
  100%
  Вредност
  100%
  Цена
  100%
  Дизајнот е ист како на сликите а памукот е преубав. Топло препорачувам.

  Рецензија од

  Posted on

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Paw Patrol Детски постелнини
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.