Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Перница на вода

Цена од 599,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Перницата на вода е комбинација на бенефити од анатомска и класична перница. Ви помага да ја намалите болката во вратот, ја зголемува удобноста и го подобрува спиењето.
Водата одговара на вашето движење и перницата автоматски се прилагодува на новата положба на главата и вратот, со што Ви обезбедува идеална поддршка  при спиењето во сите позиции.
Перницата на вода  нуди персонализирана удобност со својата прилагодлива комора за вода. Едноставно додадете или отстранете вода за да го постигнете посакуваното ниво на поддршка, без разлика дали сакате меко, средно или цврсто чувство. Иновативниот дизајн на водната комора не само што обезбедува исклучителна поддршка, туку нуди и терапевтски придобивки. Почувствувајте ги смирувачките бранови кои нежно се контурираат на вашата глава и врат, ослободувајќи ја напнатоста и промовирајќи релаксација.

Опис на производот

  • Висина - прилагодлива со додавење и празнење на вода
  • Димензии - 50cm x 70cm
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот е безбеден за употреба
  • Боја - бела

Состав

  • Навлака - 100% Памук
  • Внатрешност - Полиестер 100% 
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Перница на вода
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.