Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Polycotton перница

220,00 ден.
Достапно

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Перницата е изработена од мешавина на долги спојувани влакна од памук и полиестер за совршен баланс на мекост и јачина. Полиестерот овозможува при перење да не настани собирање на производот, а памукот има антиалергени карактеристики.

Опис на производот

  • Висина - ниска
  • Димензии - 50сm x 70cm
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии
  • Боја - бела 
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • Навлака - 100% Памук 
  • Внатрешност - силиконизирани полиестерски влакна кои нудат рамномерно распоредување на тежината
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Polycotton перница
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.