Darcy ќебенца

699 ден849 ден

Меко и пријатно ќебе  изработено од 60% памук, 20% полиестер и 20% акрил .

Урбаниот стил на ќебињата овозможува истите да послужат како декоративен додаток во вашиот дом, а воедно и да го разубават просторот во кој го поминувате времето за опуштање. Чувствувајте се топло и пријатно во секој момент и уживајте во ладните денови.

Ќебенцата  се перат во машина на 40°C.
Сите материјали од кои истите се изработени се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот е безбеден за употреба при допир со кожата.

Clear

Дополнителни информации

Димензии

,

Модел

, , , , , ,

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Darcy ќебенца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *