-19%

Green Tea перница

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 Рецензија)

370 ден 299 ден

Донесете ја свежината на природата во вашата спална соба и овозможете си ароматерапија додека спиете со Green Tea перницата која е третирана со екстрат од зелен чај.
Ароматите од Green Tea перницата се ослободуваат со топлината на главата а истовремено имате крвна циркулаторна стимулација на главата, меридијаните на вратот и акопунктурните точки. Со подобрената циркулација на крвта се стимулира работата на органите.
Штепованата обвивка гарантира одржување на совршена температура во текот на спиењето а и чувство на нежност и мекост.Перницата е исполнета со силиконизиран топчест фибер.

Green Tea перницата може да се пере во машина на 40°C.
Материјалите од кои е направена Green Tea перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира безбедна употреба на производот.

49 на залиха

Дополнителни информации

Тежина 0.5 kg
Димензии 50 x 70cm
Димензии

50×70

Состав

Навлака: Полиестер
Внатрешност: Силиконизиран топчест фибер

1 review for Green Tea перница

  1. Rated 5 out of 5

    Трајче

    Одличен производ!

Напишете рецезија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *