Бесплатна достава на сите нарачки над 3000 денари.

Koni summer комплети

Цена од 599,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

Овој производ има лимитирана количина

Разубавете ја вашата спална соба со КОНИ летниот комплет, кој истовремено ја носи удобноста во вашата спална. Јорганот Ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста на материјалот од кој е изработен истиот, додека пак перницата е идеална за спиење во сите позиции. Универзалноста на боите даваат можност за комбинирање и во детските соби. Внатрешноста на сетот е исполнета со полиестерски влакна кои нудат распоредување на тежината. Наменет за летниот период. Сетот може да се пере во машина на 40°C. Материјалите од кои е изработен КОНИ летниот сет се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира безбедна употреба на производот при допир со кожата.
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Koni summer комплети
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.