Larissa перница

339 ден

Материјалот од кој е изработена обвивката на перницата е 100% памук.
Перницата Larissa овозможува соодветна потпора на вашиот врат и глава додека спиете и го носи природниот допир на памукот до Вас.
Самата перница е исполнета со полиестерски силиконски топчести влакна кои ви нудат постојан волумен на перницата, како и удобност и мекост при спиењето во сите позиции.

Сите материјали од кои е направена Larissa перницата се со Oeko-Tex®  сертификат со кој се гарантира безбедна употреба на производот при допир.

168 на залиха

Дополнителни информации

Димензии 50 x 70cm
Состав

Обвивка: 100% памук
Внатрешност: Полиестер

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Larissa перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *