ROYAL ЗИМСКИ ЈОРГАНИ

699 ден899 ден

Овозможете нов изглед на вашата спална соба со меките и зимски Ројал јоргани.
Навлаката на Ројал јорганите е изработена од мек микрофибер и истата е достапна во повеќе дезени.  Внатрешноста е исполнета со 400грама микрофибер влакна кои  овозможуваат волумен и мекост на самиот јорган.
Јорганите нудат идеална терморегулација за зимски период.

Материјалите од кои се направени Ројал јоргани се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира безбедна употреба на производот при допир со кожа.
Јорганот може да се пере на 40oC.

Clear

Дополнителни информации

Модел

, ,

Димензии

,

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “ROYAL ЗИМСКИ ЈОРГАНИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *