Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Royal Зимски јоргани

Цена од 699,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

Овој производ има лимитирана количина


Овозможете нов изглед на вашата спална соба со меките и зимски Ројал јоргани. Навлаката на Ројал јорганите е изработена од мек микрофибер и истата е достапна во повеќе дезени. Јорганите нудат идеална терморегулација за зимски период. 

Опис на производот

  • Димензии - 140x200/200x200
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии
  • Полнеж - 400гр
  • Боја - сина 
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • Навлака - 100% Микрофибер 
  • Внатрешност - 100% Полиестер

 

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Royal Зимски јоргани
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.