-25%

Snow White комплет

Rated 4.33 out of 5 based on 3 customer ratings
(3 Рецензии)

599 ден824 ден

Удобен сет од перница и јорган кој ви овозможува мирен и топол сон во ладните  денови.
Јорганот e штепован со прави канали, изработен од микрофибер и исполнет е со полиестерски влакна.
Традиционалната форма на перница e дизајнирана да нуди максимално ниво на поддршка на вратот и главата, како и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето. Обвивката на перницата е од микрофибер кој обезбедува пријатно чувство додека спиете. Внатрешноста на перницата е исполнета со полиестерски влакна кои нудат распоредување на тежината.
Перницата е идеална за спиење во сите позиции.
Сетот вклучува единечен јорган и една перница или дупли јорган со две перници.

Јорганот и перницата може да се перат во машина на 40°C.
Материјалите од кои е направен Snow White сетот се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира безбедна употреба на производот при допир со кожата.

Clear

Дополнителни информации

Димензии cm
Димензии на перници

50 x 70

Состав

Материјал: 100% Микрофибер
Внатрешност: 100% Полиестер

3 reviews for Snow White комплет

 1. Rated 5 out of 5

  Симона

  Комплетот е одличен, особено јорганот. Многу сум задоволна. Си порачав повторно од истиот комплет.

 2. Rated 5 out of 5

  Симона

  Порачав еден комплет, а кога ми стигна пратката и се уверив во квалитетот на производот, веднаш порачав уште еден. Ниска цена, а одличен квалитет. Комплетот е феноменален. Јорганот е особено убав, лесен, а дава чувство на топлина. Совршен за ладните есенски и зимски денови.

 3. Rated 3 out of 5

  miarizova (verified owner)

  Pocituvani,

  Ve molam kazete mi zosto pisuva : “Нарачката #26742 е направена на 17/05/2019 и е со статус Completed”, a proizvodite seuste gi nemame dobieno?

  • Mihajlo

   Почитувана,
   Ви благодариме за коментарот.
   Поради тоа што нарачката ја направивте со кредитна/дебитна картичка системот автоматски секоја трансакција ја прави како комплетна.
   Нарачката ќе ви пристигни за 2 до 4 работни денови.
   Поздрав и имајте убав ден

Напишете рецезија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *