Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Ranforce - Памучни постелнини

Цена од 1.199,00 ден. Регуларна Цена 1.350,00 ден.
Достапно
Само %1 останати
Ви треба нов изглед за вашата спална? Дозволете да ја освежиме вашата спална со постелнини од најквалитетен памук. Сомниа Шоп ви ги нуди постелнините од најквалитетен Ranforce памук кој што ќе и овозможи на вашата кожа да ja почувствува мекоста и нежноста на памукот. Единечниот сет на Сомниа Шоп може да го пронајдете во различни бои и дезени. Составен е од 1 јорганска навлака со димензија 140х200cm, една навлака за перница 50x70cm, и долен чаршав за душек со димензија 150x220cm. Дуплиот сет, исто така може да се пронајде во различни бои и дезени. Составен е од 1 јорганска навлака со димензија 200x200cm, две навлаки за перници 50x70cm и долен чаршав за душек со димензија 220x240cm. Материјалите од кои се изработени постелнините се од најквалитетен 100% памук, го пропушаат воздухот и не му даваат на вашето тело да се поти додека спиете. Постелнината ви овозможува да се чувствувате свежо и пријатно за време на вашиот сон. Материјалите од кои што е направена постелнината се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира дека нема да предизвикаат никакви алергии. Постелнината може да се пере на 40oC
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Ranforce - Памучни постелнини
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.