Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Сатенска постелнина

Цена од 1.799,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Внесете максимална хармонија, удобност и раскош во вашата спална соба и уживјате во свиленкаста мекост со изборот на овој луксузен комплет за спална. Оригиналниот памучен сатен е исклучително пријатен на допир, поседува фин сјај и деликатност, и за разлика од вештачките материјали, не се лепи по телото. Памучниот сатен е одличен за изработка на постелнини, се карактеризира со одлични апосрбирачки својства, дава нежност и удобност при допир.  

Опис на производот

  • Димензии на единечни - јорганска навлака:140x200см, навлака за перница:50х70см, долен чаршав за душек:150х220см
  • Димензии на дупли - јорганска навлака:200x200см, 2 навлаки за перници:50х70см, долен чаршав за душек:220х240см
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот нема да предизвика алергии кај вас и вашите најмили 
  • Боја - достапни повеќе различни дезени

Состав

  • Памучен сатен 
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Сатенска постелнина
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.